Elektromechanik | PPHU VECTOR

Elektromechanik

Opis stanowiska pracy

Elektromechanik, Elektryk, Elektronik samochodowy

Do obowiązków pracownika będzie należało:

  • Wykonywanie napraw elektromechanicznych pojazdów;
  • Wykonywanie diagnostyki pojazdów w zakresie elektromechaniki; elektryki, elektroniki;
  • Dbanie o swoje stanowisko pracy – czystość, porządek, itp;
  • Utrzymanie powierzonego mienia w pełnej sprawności;
  • Przestrzeganie zasad pracy ustalonych w Firmie;
  • Nawiązywanie pozytywnych relacji z klientem;
  • Szczególna dbałość o powierzone mienie Klienta;

Wymagania:

  • Wykształcenie zgodne z zajmowanym stanowiskiem;
  • Doświadczenie w pracy na omawianym stanowisku;
  • Znajomość elektrotechniki samochodowej;
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych;
  • Pozytywne referencje z poprzedniego Zakładu Pracy;
  • Umiejętność współpracy z Klientami oraz Zespołem Firmy;
  • Skrupulatność, uczciwość, sumienność oraz odpowiedzialność;
  • Kreatywność przy wykonywanych pracach;
  • Dyspozycyjność
  • Prawo jazdy min. kategorii „B”

Oferujemy:

  • Stałą pracę w pełnym wymiarze godzin;
  • Pracę w młodym zespole Firmy z długoletnią tradycją;
  • Motywacyjne system wynagrodzeń;
  • Możliwość rozwoju;

CV proszę kierować na adres rekrutacja@vector.gliwice.pl