Mechanika pojazdowa

Mechanika pojazdowa

Powierzając samochody w nasze ręce możecie mieć pewność, że w pełni dołożymy starań, aby zlecone nam prace wykonać starannie i co najważniejsze, fachowo.

Szeroka diagnostyka, którą przeprowadzamy w oparciu o najnowszy sprzęt testujący, pozwala nam na ograniczenie do minimum nietrafnych rozpoznań uszkodzeń. Natomiast personel naprawczy rekrutowany wg ostrych kryteriów zapewnia szczególną dbałość i profesjonalizm w stosunku do powierzonego sprzętu.

Dokładamy wszelkich starań, aby nasz park sprzętowy był w kategoriach nowoczesnego sprzętu renomowanych producentów. Dodatkowo w celu zapewnienia prawidłowych pomiarów cały nasz sprzęt diagnostyczny objęty jest okresowymi przeglądami z kalibracjami i upgrade’ami.

Autoserwis nasz mieści się w centrum Gliwic, a jednocześnie posiada dogodny dojazd z każdej praktycznie części Gliwic, co daje możliwości odwiedzenia Centrów Handlowych lub sklepów w czasie obsługi Państwa pojazdu i jednocześnie oszczędza Wasz czas. Dodatkowo do dyspozycji naszych Klientów jest duży i monitorowany parking.

W czasie oczekiwania na odbiór pojazdu są do Waszej dyspozycji klimatyzowane pomieszczenia, a czas umili możliwość zerknięcia na telewizor.