Systemy obiektowe

Instalacje w budynkach

Rewolucja technologiczna, której jesteśmy świadkami w ostatnich czasach, dokonuje zmian zarówno w naszej sferze zawodowej, jak i w naszym najbliższym otoczeniu domowym. Przedmioty codziennego użytku oraz urządzenia, czy wręcz systemy nabierają cech i funkcjonalności jeszcze do niedawna obserwowanych wyłącznie w tanich produkcjach SF.
Nasza Firma od wielu lat stara się ten galopujący postęp technologiczny przekuć na urządzenia dla Państwa użyteczne i funkcjonalne.
Rozpoczęliśmy od systemów alarmowych, które obecnie po wielu latach stały się całkowicie przyjazne w użytkowaniu, a jednocześnie posiadają mnóstwo dodatkowych funkcji przydatnych w codziennym życiu. Drugim i istotnym elementem zwiększającym nasze bezpieczeństwo jest telewizja dozorowa. Tutaj także notujemy postęp w szczególności w dziedzinie dokładności obrazu i szczegółów w kamerach, a także w sposobie rejestracji i archiwizowania.
Obecnie stosowane są powszechnie kamery o rozdzielczości 600, 700 linii, które jeszcze do niedawna, jeżeli w ogóle były osiągalne, to w wysokich rzędu tysięcy cenach.
W obszarze rejestracji obrazu natomiast tradycyjne magnetowidy z taśmami zostały praktycznie całkowicie wyparte poprzez rejestratory cyfrowe z archiwizacją na twardych dyskach, co wyeliminowało konieczność cyklicznej wymiany taśm i uczyniło te systemy w pełni bezobsługowe.