Zegary dzwonkowe - oferta dla szkół

Oferta dla szkół

Zegary dzwonkowe i dzwonki szkolne

Nasza firma specjalizuje się także w instalacji sterowników oraz dzwonków szkolnych. W swojej ofercie posiadamy kilka sprawdzonych rozwiązań. Ich zaletą niewątpliwie jest prostota programowania, duże możliwości, oraz łatwość wdrożenia praktycznie w każdej istniejącej już instalacji.

Poniżej zamieszczamy skróconą charakterystykę najczęściej instalowanych przez nas urządzeń:

zegar zegar dzwonek szkolny Oferta dla szkół zegar

Zegar może być zainstalowany bezpośrednio w rozdzielni na szynie DIN lub w osobnej obudowie z zabezpieczeniem przeciwprzepięciowym do powieszenia na ścianie.

Przeznaczenie
Zegar sterujący programowalny służy do sterowania czasowego urządzeniami w układach automatyki domowej lub przemysłowej według indywidualnego programu czasowego ustalonego przez użytkownika, na przykład: do załączania dzwonków szkolnych lub innych urządzeń, które wymagają krótkich załączeń o określonych godzinach.

Działanie
Zegar załącza urządzenie o zaprogramowanej godzinie i wyłącza po ustawionym czasie (impulsie) w cyklach: dobowym, tygodniowym, dni roboczych (Pn÷Pt) lub weekendowym (So, Nd). Długość impulsu: 1s÷99min59s. Przekaźnik posiada dwie, niezależnie programowane, przełączalne linie programowe sterujące alternatywnie podłączonym odbiornikiem (pozwala to na stworzenie, np. programu sterowania dzwonkiem szkolnym dla lekcji normalnych i osobnego programu dla lekcji skróconych).

Przykładowy dzwonek szkolny "Dzwonek Szkolny DNS-942" "Producent: Zamel" zegar dzwonek szkolny Oferta dla szkół dzwonek

Przykładowy dzwonek szkolny”Dzwonek Szkolny DNS-942″
„Producent: Zamel”