Misja

Misja

Vector pragnie być rzetelną i profesjonalną firmą zapewniając kompleksową obsługę swoim Klientom. Stale poszerzamy wiedzę i kompetencje, aby w profesjonalny sposób sprostać stawianym wymaganiom.

Misją firmyVector jest oferowanie wysokiej jakości usług, zrozumienie potrzeb Klienta i spełnienie jego oczekiwań. Naszymi największymi wartościami jest dbałość o Klienta oraz innowacyjność, zaś największymi atutami są nowoczesne technologie oraz wiedza i doświadczenie.

Celem nadrzędnym firmy jest dostarczenie swoim Klientom profesjonalnych rozwiązań pozwalającą w nowoczesny sposób zarządzać flotą pojazdów i maszyn.

Długofalowym celem firmy jest budowa trwałych i dobrych relacji z Klientem, które opieramy na zaufaniu i wiarygodności naszej firmy.
W związku z ciągłym dążeniem do zaspokajania rosnących potrzeb przedsiębiorstw i instytucji staramy się dostarczyć kompleksowych rozwiązań logistycznych opartych o nowe technologie, które mają służyć zwiększeniu efektywności oraz wzmacnianiu pozycji rynkowej. Powierzone nam usługi realizujemy zawsze terminowo i rzetelnie.