Partnerzy

Partnerzy

Keratronik
Polski producent dostarczający naszej firmie urządzenia GPS Combo. Systemy produkowane przez firmę Keratronik posiadają wymagane homologacje oraz przyznawane przez Przemysłowy Instytut Motoryzacji klasy skuteczności łącznie z klasą profesjonalną, a także wymagane certyfikaty TECHOMu dla urządzeń stacjonarnych.

Imagis
Polski producent map i nawigacji samochodowej. Mapy są w pełni zweryfikowane pod kontem współpracy z systemami GPS. W ofercie znajdują się mapy zawierające – planów miast oraz pełną informację o sieci drogowej, etc.

ERA- PTC
Operator sieci Era udostępnia naszej firmie dedykowane łącza transmisyjne i wydzielony APN. Dzięki stosowanym rozwiązaniom transmisja danych jest bezpieczna i tania. Zawierając umowę z firmą Vector klienci nie płacą dodatkowo za usługi GSM – abonament i transmisja danych jest wliczona w miesięczne opłaty dzięki temu nasi Klienci nie ponoszą ryzyka związanego z kosztami opłat za korzystanie z sieci GSM.

Perpetuum
Z firmą Perpetuum współpracujemy od kilku lat, dysponuje ona doświadczonym zespołem specjalistów z zakresu projektowania urządzeń i systemów elektronicznych takich jak ultradźwiękowe mierniki paliwa. Proponowane przez nas sondy pomiarowe umożliwiają naszym Klientom uzyskanie wiarygodnych informacji o faktycznym zużyciu paliwa posiadanej przez nich floty pojazdów.